Хронікерс

Гарячі українські новини

На півночі Вовчанська окупанти беруть в полон та розстрілюють цивільних, – Клименко

У північній частині Вовчанська Харківської області, де йдуть активні бойові дії, російські військові беруть цивільних мешканців у полон. Також відомо про перші розстріли цивільних

Про це у телеграм-каналі повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

“До сьогоднішнього дня на тій ділянці також тривала евакуація — Національна поліція України не припиняла вивозити людей попри всі загрози та під обстрілами. Станом на зараз, за оперативною інформацією, російські військові, які намагалися закріпитись у місті, не дозволяли місцевим мешканцям евакуйовуватися: людей почали викрадати та зганяти до підвалів”, – йдеться у повідомленні.

Також Клименко повідомив, що відомо про перші розстріли цивільних російськими військовими.

Зокрема, один із мешканців Вовчанська намагався втекти пішки, відмовився виконувати команди загарбників — росіяни його вбили. Слідчі Національної поліції України у Харківської області розпочали кримінальне провадження за фактами порушення правил та звичаїв війни.

“Евакуаційні групи Національної поліції України продовжують працювати у Вовчанську попри інтенсивні бойові зіткнення та намагаються забезпечити подальшу евакуацію людей”, – зазначив міністр МВС.