Хронікерс

Гарячі українські новини

У Вовчанську під час евакуації зникли двоє волонтерів: в них стріляли окупанти

У Вовчанську Харківської області зникли двоє волонтерів: за інформацією свідків, в них стріляли російські військові

Про це повідомив начальник Слідчого управління поліції Харківської області Сергій Болвінов, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

“Цими ж днями, поки точилися бої за місто, двоє волонтерів на власній машині поїхали до Вовчанська, щоби евакуювати звідти місцеву родину. Але до адреси вони так і не доїхали – зникли. Ми вже розслідуємо цю справу, та на жаль, за попередньою інформацією та даними від свідків, хлопців розстріляли російські військові. Один з них, ймовірно, поранений, другий – не вижив”, – йдеться в дописі.

Болвінов додав, що свідок у цій справі також став жертвою російських окупантів.

“19-річний парубок приїхав до Вовчанська на допомогу бабусі, хотів вивезти рідних. Поки збирали речі, до будинку увірвалися озброєні російські військові, хлопця роздягли та кинули до підвалу. Він намагався тікати – тоді по ньому відкрили вогонь. Дивом вцілів, росіяни погрожували його вбити та знову зачинили. Звільнитися він зміг лише вночі, після того, як військові пішли з будинку”, – розповів начальник слідчого управління.

Болвінов зазначив, що хлопець і його бабуся вже в безпеці, їх евакуювали.

Також він розповів, що пенсіонер у Вовчанську під час обстрілів та ворожих атак зачинився вдома, до нього постукали російські військові, та не чекаючи, поки відкриє – почали розстрілювати двері, відстрелили чоловікові палець.

“Щільні обстріли, атаки КАБами по звичайних будинках та справжні звірства там, куди встигли дійти, – “руській мір” активно зазіхає на Вовчанськ. Їхні жертви – цивільні люди, які просто хочуть жити вдома”, – наголосив Болвінов.

За його словами, поліція працює – слідчі, криміналісти та всі поліцейські евакуюють людей і розслідують воєнні злочини окупантів.