Хронікерс

Гарячі українські новини

Оперативна ситуація на Харківщині: Росіяни штурмують на кількох напрямках, – Генштаб

За даними Генерального штабу, на Харківському напрямку оперативна обстановка залишається складною та динамічно змінюється

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

За даними Генштабу, ведуться бойові дії на напрямках Пильна – Лук’янці, Пильна – Глибоке, Пильна – Олійникове, Муром – Бугруватка. Крім того, противник проводить штурмові дії на напрямках Стрілеча – Глибоке, Олійникове – Глибоке, Оліникове – Лук’янці, Муром – Стариця, Плетенівка – Тихе.

Протягом доби на цих напрямках ворог здійснив 22 штурмові дії, із них 14 – ще тривають.

“Ведуться бої за прикордонне місто Вовчанськ. Ворог задіяв значні сили для ведення наступу на місто у складі до 5 батальйонів та не рахується із власними втратами. Тільки вбитими на цьому напрямку російські загарбники втратили за добу понад 100 окупантів”, – розповіли військові.

За даними Генерального штабу, на даний час ворог має тактичний успіх.

Сплановано заходи щодо знищення противника, який вклинився в нашу оборону.

“Наші захисники ведуть оборонні дії, завдають вогневого ураження противнику, широко застосовують безпілотні системи з метою ведення розвідки і завдання точкових ударів для завдання максимальних втрат. Триває розгортання резервів для стабілізації ситуації. В ході визначення завдань військам, одним із пріоритетів є збереження життя наших воїнів”, – повідомили у Генштабі.