За жорстоке поводження з твариною 50-річному жителю Чернігова “світить” до трьох років тюрми
Про це інформує пресслужба Нацполіції, передає Хронікерс.
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал
10 травня зранку до поліції надійшло повідомлення від охоронця однієї з автостоянок в місті Чернігові. Заявник повідомив, що власник автівки, який прийшов на стоянку за своїм транспортним засобом, здійснив кілька пострілів з травматичної зброї по собаці, який знаходився на території автостоянки.
На місце події негайно прибули патрульні поліцейські та слідчо-оперативна група Чернігівського райуправління поліції. Правоохоронці встановили, що 50-річний автовласник вистрелив у собаку з травматичної зброї.
“Тварина залишилася живою та з травмами була доставлена до ветеринарної клініки для надання медичної допомоги. Наразі собака в безпеці, загрози його життю немає”, – кажуть в поліції.
Зловмисник надав правдиві свідчення. Поліція вилучила у нього пістолет, з якого, ймовірно, були зроблені постріли. Зброю та набої направили на проведення експертних досліджень.
Слідчий поліції відкрив кримінальне провадження за частиною 1 статті 299 Кримінального кодексу України (жорстоке поводження з тваринами). Санкція статті передбачає до трьох років ув’язнення.
- Потрапив у пастку через підтоплення: у Херсоні поліцейський врятував собаку (ВІДЕО)