Під час поминальних днів на Херсонщині заборонено відвідування кладовищ
Відповідну заяву оприлюднено пресслужбою Херсонської ОВА, передає Хронікерс.
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал
Як зазначили в ОВА, відповідне рішення ухвалили під час попереднього засідання Ради оборони області, зважаючи на безпекову ситуацію та мінну небезпеку.
“Наголошуємо, що це не стосується поховальних процесій. Також у поминальні дні збільшиться кількість правоохоронців, котрі патрулюватимуть населені пункти області”, – йдеться в повідомленні.
- У поминальні дні на Запоріжжі заборонили відвідувати кладовища в громадах, наближених до зони бойових дій