Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

На кордоні затримали 22-річного ухилянта, що видавав себе за “багатодітного” батька

Прикордонники затримали на кордоні у Одеській області чоловіка, який запевняв, що він є батьком трьох дітей. Однак під час спроби перетину кордону з ним була лише одна дитина

Про це повідомляє пресслужба Держприкордонслужби, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

Як розповіли прикордонники, 22-річного чоловіка, який вдавав з себе багатодітного батька, щоб перетнути кордон, зупинили на транзитній ділянці автодороги “Одеса-Рені”.

“До контрольного посту “Маяки” чоловік прибув разом зі своєю дружиною та 2-річною донькою. Однак, на перевірку документів надав три свідоцтва про народження дітей. На запитання, де ж інші два сини, чоловік повідомив, що одна дитина від першого шлюбу, а інший хлопчик, якому один рік залишився з бабусею”, – йдеться у повідомленні.

Однак під час перевірки документів з’ясувалося, що свідоцтва про народження дітей, які чоловік показав прикордонникам, виявилися фальшивими, він придбав їх за 3 тис. доларів через інтернет.

“Цікавим фактом є і те, що навіть на свою власну дитину мешканець Київщини надав недійсне свідоцтво”, – додали у прикордонному відомстві.

Такі дії загрожують правопорушнику кримінальною відповідальністю. Прикордонники повідомили про зловмисника поліції.