Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

“МХП-Громаді” оголосив про старт 9 сезону Всеукраїнського конкурсу соціальних ініціатив #ЧасдіятиУкраїно

Українці в 13 регіонах та у столиці можуть взяти участь у конкурсі та виграти грант на реалізацію свого проєкту

Про це повідомляється на сторінці благодійного фонду “МХП-Громаді” у Фейсбуці, передає Хронікерс.

Благодійники оголосили старт 9 сезону Всеукраїнського конкурсу соціальних ініціатив #ЧасдіятиУкраїно!

Зазначається, що упродовж останніх двох років у межах конкурсу українці реалізували 250 проєктів на 20 млн грн. Ще 20 млн грн залучили через співфінансування.

“Саме завдяки цьому конкурсу в Україні з’явилося близько 80 укриттів, 30 класів безпеки, 20 ветеранських просторів та сотні справді важливих проєктів”, – кажуть в МХП.

Цьогоріч конкурс реалізовуватиметься в межах 13 областей: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області та місто Київ.

Подавати заявки до участі у конкурсі можуть органи місцевого самоврядування; комунальні установи, підприємства, організації; освітні заклади; заклади охорони здоров’я та громадські об’єднання.

Пріоритетні напрямки проєктів: реінтеграція та реабілітація ветеранів; збереження традицій та культурної спадщини; системні проєкти в освіті, медицині, інфраструктурі; розвиток громадських просторів; енергетична безпека.

Сума гранту складає від 50 до 100 тисяч гривень. Співфінансування – не менше 50% фінансування фонду.

Ознайомитися із положенням конкурсу та заповнити заявку можна за посиланням: https://timetoact.com.ua/