З тимчасово окупованої частини Запорізької області на підконтрольну територію України вдалося повернути 16-річного Іллю. Хлопець понад два роки провів в окупації, у розлуці з рідними – мамою та дідусем
Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, передає Хронікерс.
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал
Зазначається, що напередодні повномасштабного вторгнення хлопець разом із бабусею поїхав у Запорізьку область в гості до іншої бабусі. Матір хлопчика, жінка з інвалідністю, не мала змоги поїхати по сина.
На початку березня 2024 року дідусь Іллі звернувся до Мінреінтеграції з проханням допомогти вивезти онука із тимчасово окупованої частини Запорізької області.
Фахівці проєкту “Шлях додому” спільно з командою Мінреінтеграції знайшли спосіб повернути підлітка додому.
- на підконтрольну Україні територію повернули ще трьох дітей