Прикордонники завадили ворожій ДРГ проникнути на територію України на Сумщині
Про це інформує пресслужба ДПСУ, передає Хронікерс.
31 березня на Сумщині прикордонники, які виконували бойове завдання на одному з напрямків держкордону, виявили декілька осіб ворожої ДРГ, які рухалися з території РФ.
“По диверсантах одразу відкрили вогонь на ураження, зав’язався стрілецький бій. Для протидії ДРГ висунулися резерви підрозділів Держприкордонслужби, НГУ та ЗСУ, задіяно артилерійський та мінометний розрахунки”, – розповіли в Держприкордонслужбі.
У результаті ворожу ДРГ змусили ворога відійти назад.
- Прикордонники разом із Силами оборони зупинили на Сумщині три ДРГ