Хронікерс

Гарячі українські новини

З вини недобросовісних постачальників під загрозою зриву опинилися поставки літньої форми для ЗСУ

Цьогоріч погода надто тепла, як для сезону, тому вже незабаром Збройні сили України переходитимуть на літню форму та костюми

Втім із постачанням літньої форми для українського війська можуть виникнути проблеми, передає Хронікерс із посиланням на Depo.ua.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

Попри те, що структури Міноборони провели всі необхідні процедури та замовлення для виготовлення необхідної кількості одностроїв, вітчизняні виробники, на розвиток та підтримку яких робили ставку у військовому відомстві, не справляються з виконанням замовлень. Не стільки за термінами, як за якістю.

Як пише видання, відповідальні за постачання в Міноборони відмовляються приймати браковану форму й економити на бійцях. А монополісти-підрядники від “легкої промисловості”, які не хочуть працювати за прозорими та конкурентними правилами та стандартами НАТО, ставлять вочевидь під загрозу постачання одягу ЗСУ.

Подібна ситуація – не перша у низці подій, коли постачальники часів “яйцягейту” роблять ЗСУ заручником своїх схем та зривають торги та матеріальне забезпечення фронту.

“Посередники, які продавали продукцію за максимально завищеними цінами і без контролю якості, прагнуть, щоб процедура приймання товару і визначення ціни не змінювалося. Це суперечить позиції нового керівництва Міноборони, яке проголосило курс на прозорість закупівель і тотальну боротьбу з корупцією у цій сфері”, — йдеться на шпальтах Depo.ua.

Раніше, як нагадує видання, постачальники харчової продукції вже ставили під загрозу безперебійне забезпечення потреб ЗСУ, вимагаючи повернути старі правила. Корупційний скандал часів “яйцягейту” ледь не спричинив зрив надання західної допомоги Україні.