Хронікерс

Гарячі українські новини

14 березня в Україні розпочалася реєстрація на НМТ

В Україні розпочалась реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ)

Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки України, передає Хронікерс.

Повідомляється. що реєстрація для участі в НМТ триватиме з 14 березня по 11 квітня включно. Цьогоріч Український центр оцінювання якості освіти проводить реєстрацію в безпаперовій формі.

Для реєстрації за допомогою спеціального сервісу вступникам треба самостійно створити персональний кабінет (зазначити особисті дані: реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату народження, дані документа, що посвідчує особу) та виконати в ньому такі дії:

  • Зазначити реєстраційні дані (контактну інформацію, категорію “випускник поточного року” або “випускник минулих років”, указати на потребу створення особливих (спеціальних) умов, вибрати із запропонованих переліків навчальний предмет на вибір і населений пункт в Україні або за кордоном, де він/вона планує проходити НМТ, а також мову складання предметів сертифікаційної роботи.
  • Завантажити сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів.
  • Надіслати внесену інформацію та копії документів на оброблення до регіонального центру оцінювання якості освіти, натиснувши відповідну кнопку в сервісі.

Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий розповів, що основна сесія НМТ відбудеться з 14 травня по 25 червня, а додаткова – з 11 по 19 липня. Скласти мультитест можна буде як в Україні, так і за кордоном.