Повідомлено про підозру депутатці обласної ради у колабораційній діяльності. Також їй обрано запобіжний захід – тримання під вартою
Про це інформує пресслужба ОГПУ, передає Хронікерс.
За даними слідства, підозрювана у липні 2022 року пішла на співпрацю із ворогом. Вона обійняла посаду «начальника» у незаконному “Управлении здравоохранения Департамента социальной политики ВГА Херсонской городской территориальной громады”.
Усвідомлюючи наслідки своєї співпраці із ворогом, жінка використовувала у роботі псевдонім. На посаді виконувала розпорядження окупаційної влади, налагоджувала роботу закладів системи охорони здоров’я за російськими стандартами та протоколами.
- у Запоріжжі затримали російського агента, який намагався підірвати поштове відділення