Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Масштабне викрадення військової амуніції та одягу з однієї з частин у Києві: ДБР викрило організаторів зухвалої оборудки

У Києві ДБР викрило масштабну оборудку з викрадання військового одягу з частини та продажу його за демпінговими цінами

Про це інформує пресслужба ДБР, передає Хронікерс.

Працівники ДБР спільно з співробітниками СБУ викрили та заблокували злочинну схему привласнення та продажу майна однієї з бригад Тероборони Києва.

До складу ОЗГ входили військовослужбовці, які забезпечували списання військового майна, а також цивільні особи, які займалися його продажем.

Організував злочинну схему один з цивільних, який мав вплив на окремих підконтрольних йому військовослужбовців. Через них він викрадав з частини бронежилети, шоломи, зимові/літні комплекти одягу, взуття тощо. Вкрадене вивозилось з військової частини на імпровізований склад в одному з гаражних приміщень столиці.

Зловмисники вкрали речей щонайменше на 3,6 млн грн. Точна сума буде відома після проведення слідчих дій та експертиз.

Під час обшуків правоохоронці виявили великі запаси речового майна, які члени злочинної групи мали намір продати через інтернет. Вони зрізали бирки з продукції, які вказували що майно власність ЗСУ та не призначено для продажу.

Організатора та 2 осіб, один з яких військовослужбовець, затримано на гарячому під час продажу військового майна на суму понад 2 млн грн зі “знижкою” у майже 50%.