Хронікерс

Гарячі українські новини

У Тернополі вдова загиблого військового народила двійню у день народження чоловіка (ФОТО)

У Тернополі вдова захисника України Богдана Тленюка Світлана народила двійню – хлопчика і дівчинку. Діти з’явилися на світ у день народження загиблого чоловіка

Про це повідомили у Тернопільському обласному перинатальному центрі “Мати і дитина”, передає Хронікерс.

В центрі зазначили, що символічним стало й те, що жінку з дітьми виписали з пологового 24 лютого – у другу річницю повномасштабного вторгнення росії в Україну.

“Цього понеділка (19 лютого, – ред.) на світ зʼявилися хлопчик і дівчинка, які стали для їхньої мами великою розрадою і символом надії. Ці дітки – наша незламна віра в перемогу України над безжальним ворогом, у наше світле майбутнє і щасливе сьогодення, яке ми виборюємо десятиліттями. Ми обовʼязково переможемо!”, – йдеться у повідомленні медзакладу.

На виписку породіллі з пологового будинку прийшли батьки, друзі, родина та побратими чоловіка. 

Як писало “Суспільне”, Світлані Тленюк – 47 років. Звістку про те, що скоро стане батьком, її чоловік Богдан так і не почув. За словами жінки, про вагітність вона дізналася на третій день після його похорону.

Подружжя прожило разом два з половиною роки. Від першого шлюбу Світлана мала двох синів. У липні минулого року її старший син Назар загинув на війні. Молодшому Олексію зараз 15 років.