Хронікерс

Гарячі українські новини

На Волині викрили контрабандистів, що переправляли цигарки через кордон за допомогою дрона

Правоохоронці вилучили у фігурантів пульт для запуску апарату, акумулятори та 72 блоки цигарок

Про це інформує пресслужба Нацполіції, передає Хронікерс.

Житель регіону організував злочинну групу та залучив спільників з різними функціональними обов’язками.

Одні фігуранти збирали та обслуговували безпілотники, інші підбирали безпечні місця для їхнього запуску та забезпечували доставку блоків цигарок. Вартість одного БПЛА сягає 6000 доларів. За один виліт безпілотник мав перенести 25 блоків контрафактних цигарок за кордон, скинути їх та повернутись назад. Один рейс тривав приблизно 45 хвилин.

18 лютого оперативники спільно з колегами-правоохоронцями припинили протиправну діяльність осіб. У ході заходів було виявлено місце запуску БПЛА, пульт для запуску апарату, акумулятори, два квадрокоптери з парашутами, 72 блоки цигарок. Загалом у межах кримінального провадження вилучено майже 2 тисячі пачок цигарок та сім безпілотників.

Досудове розслідування під процесуальним керівництвом Волинської обласної прокуратури триває за ч. 1 ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) та ч. 2 ст. 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, що існують у паперовій формі, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України.

Вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно.