Третій день тривають пошуки зниклої неповнолітньої жительки села Седлище, що на Камінь-Каширщині. Дівчина пішла в лісопосадку і зникла
Про це повідомили в пресслужбі НПУ, передає Хронікерс.
На Волині поліцейські спільно з рятувальниками та небайдужими громадянами продовжують пошуки зниклої 17-річної студентки. До пошуків дівчини залучені понад 250 осіб, спеціалісти з сучасними квадрокоптерами та кінологи зі службовими собаками.
Повідомлення про зникнення неповнолітньої надійшло до поліції 17 лютого близько 14:00. За допомогою у пошуках звернулися її друзі. Разом із ними дівчина відпочивала поблизу села Угриничі. Зникла відійшла у лісопосадку та не повернулася, мобільний телефон залишила в автомобілі.
Правоохоронці та небайдужі прочісують лісовий масив, болотисту місцевість, зарослу чагарниками, водолази-рятувальники обстежили акваторію річки Стохід.
Наразі дівчину розшукати не вдалося, пошукові роботи тривають.
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2024/02/65d3208a7d05d911864925-768x1024.jpg)
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2024/02/65d3208b8ed44005209386-1024x768.jpg)
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2024/02/65d3208bb3fc0966089631-1024x768.jpg)
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2024/02/65d3208c7dcc9020659755.jpg)
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2024/02/65d3208ca16cd067241156-1024x768.jpg)
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2024/02/65d3208d73a94986828295-1024x768.jpg)
- На Буковині знайшли тіло 8-річної дівчинки, яка впала в гірську річку