Хронікерс

Гарячі українські новини

Антисемітські стріми у соцмережах та виправдовування агресії РФ: Киянин отримав підозру

Киянину повідомлено про підозру за антисемітські стріми у соцмережах та виправдовування агресії Росії

Про це повідомили в Офісі генпрокурора, передає Хронікерс.

За даними слідства, підозрюваний на території Парку-меморіалу Бабин Яр через власний акаунт у соціальній мережі Instagram публічно поширив повідомлення та відеозапис, в яких містилися антисемітські висловлювання. Вони були спрямовані на розпалювання національної ворожнечі, ненависті та приниження національної честі й гідності єврейського народу.

До цього підозрюваний просував проросійські антисемітські наративи через публікації у соцмережах Facebook, Instagram і Youtube. Там він також систематично розміщував антиукраїнські відеозаписи та стріми.

Раніше підозрюваний у різних регіонах України проводив антиконституційні акції протесту та чинив супротив працівникам правоохоронних органів.

Зокрема, на столичному Подолі у 2020 році чоловік перевернув релігійну конструкцію “Ханукія”. За вказаними фактами на розгляді в Подільському та Дарницькому районних судах м. Києва перебувають обвинувальні акти.

Також в Ленінському районному суді м. Кропивницький перебуває обвинувальний акт відносно цього чоловіка. Він розмістив на власній сторінці у Facebook відеозапис, у якому демонстрував примірник книги, що містить заклики до насильницької зміни влади та до захоплення державної влади.