Хронікерс

Гарячі українські новини

У Львові відкрили перший в Україні центр рекрутингу до ЗСУ (ФОТО)

Перший в Україні центр рекрутингу до армії запрацював у Львові. Центр не має відношення до ТЦК і повісток там не вручатимуть

Про це повідомляє Міністерство оборони, передає Хронікерс.

“У центрі можна дізнатися всю актуальну інформацію про вакансії в армії, поспілкуватися з представниками бригад та обрати бажану професію у війську. Центр працюватиме за адресою: вул. Костя Левицького, 67. Надалі такі центри мають запрацювати по всій Україні”, – йдеться у повідомленні.

Стверджується, що центр не має відношення до територіальних центрів комплектування, а рекрутери не є військовослужбовцями. Повісток там не вручатимуть,а лише надаватимуть консультації бажаючим.

У Міноборони зазначили, що в центрі щодня працюватимуть рекрутери, які будуть проводити співбесіди з кандидатами, надаватимуть інформацію щодо вакансій в армії, проводитимуть консультації та тести щодо профорієнтації.

“Після погодження кандидатури на певну вакансію, кандидата скерують у ТЦК з пакетом документів для подальшого оформлення, проходження необхідних процедур та медичного огляду, направлення на базову військову підготовку, яке триває один місяць та, за потреби, фахову підготовку. Після підготовки військовослужбовця скерують у частину для проходження військової служби”, – зазначили у Міноборони.