Водій намагався перемістити контрабандний тютюн у цистерні з-під газу
Про це інформує пресслужба ДПСУ, передає Хронікерс.
За документами цистерна мала бути порожньою. Проте прикордонники направили вантажівку, яка прямувала до Румунії, на додаткову перевірку з використанням сканувального пристрою.
Сканування показало, що цистерна повністю завантажена ящиками з цигарками.
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2024/02/news_20240210_094158_170755091815-1024x707.jpg)
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2024/02/news_20240210_094159_170755091916-1024x683.jpg)
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2024/02/news_20240210_094202_170755092218-1024x670.jpg)
В ході подальших заходів правоохоронці вилучили понад 165 тисяч пачок сигарет без марок акцизного податку на загальну суму близько 12 мільйонів гривень.
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2024/02/news_20240210_094205_170755092520-1024x687.jpg)
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2024/02/news_20240210_094207_170755092721-1024x689.jpg)
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2024/02/news_20240210_094210_170755093023-1024x683.jpg)
За цим фактом до Чернівецької обласної прокуратури направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 201-4 Кримінального кодексу України.
- Прикордонники Чопського загону у пошуках контрабандних цигарок обстежили 65 вагонів потяга