Вибухотехніки поліції Хмельниччини знешкоджують небезпечні залишки ракет та безпілотників, якими ворог регулярно обстрілює територію області
Про це інформує пресслужба поліції області, передає Хронікерс.
Зазначається, що з початку повномасштабної війни поліцейські здійснили вже понад 200 таких виїздів та знешкодили тони небезпечних подарунків від ворога.
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2024/02/65c4f74b4048e824988478-1024x676.jpg)
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2024/02/65c4f74c4f30d378018541-1024x676.jpg)
Також вибухотехніки ГУНП в Хмельницькій області постійно беруть участь у розмінуванні деокупованих територій. Вони працювали і продовжують працювати на Київщині, Сумщині, Харківщині, Херсонщині, Донеччині та Миколаївщині.
- На Харківщині вибухотехніки знешкодили одну з найнебезпечніших авіабомб (ФОТО)