Внаслідок нічної атаки “шахедами” у Миколаєві зафіксоване влучання у приватному секторі. Постраждалих немає
Про це повідомив мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, передає Хронікерс.
“Наразі відомо, що пошкоджень зазнали більш як 20 житлових будинків – приватні та багатоповерхові, офісні приміщення, приватне підприємство. Маємо наслідки й на території комунального підприємства”, – розповів міський голова.
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2024/02/msg-1001294365977-7144.jpg)
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2024/02/msg-1001294365977-7146-768x1024.jpg)
На щастя, обійшлось без постраждалих. За інформацією ДСНС, у приватному секторі виникла пожежа. Також сталось часткове руйнування та зайнялась пожежа на спортивному об’єкті – басейні.
- У Миколаєві внаслідок ранкової атаки 7 лютого пошкоджено 20 будинків, є жертви, – Сєнкевич