Хронікерс

Гарячі українські новини

В Києві затримали ексменеджерку банку, яка ошукала VIP-клієнтів на 86 млн грн (ФОТО)

Киянка, колишня менеджерка банку по роботі з віп-клієнтами, виманювала кошти у громадян, обіцяючи високий дохід, та привласнювала їх

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції, передає Хронікерс.

Після свого звільнення з банку 38-річна жінка вирішила використати довіру ексклієнтів на власну користь. А щоб уникнути підозр, шахрайка орендувала приміщення під справжнім банківським відділенням та приховала інформацію про своє звільнення. Там жінка просила в ексклієнтів гроші в борг під відсотки. Кошти зобов’язувалась повернути у найкоротший термін, а для переконливості писала розписку. Проте після отримання грошей вимикала телефон і зникала.

Наразі відомо, що таким чином жінка видурила майже 86 мільйонів гривень під виглядом позики. Серед постраждалих були й працівники МВС, тому до справи долучився департамент внутрішньої безпеки Нацполіції.

Фігурантці оголосили про підозру за ч. 4 ст. 190 (шахрайство) КК України. 

Не бажаючи нести відповідальності за скоєне, жінка вирішила уникнути судових засідань та втекти від слідства. Однак правоохоронці встановили місцеперебування та затримали її.

Суд вже обрав підозрюваній запобіжний захід: тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 30 мільйонів гривень.

Триває слідство з метою встановлення інших причетних учасників до афери.