Хронікерс

Гарячі українські новини

У Києві судитимуть держреєстратора, яка незаконно переоформила заарештоване майно підсанкційного “Росатому” (ФОТО)

До суду скерували обвинувальний акт відносно державного реєстратора департаменту з питань реєстрації КМДА за обвинуваченням у незаконній перереєстрації нежитлового приміщення у Подільському районі Києва 

Про це повідомляє Київська міська прокуратура, передає Хронікерс. 

Встановлено, що російська держкорпорація “Росатом” через підконтрольну компанію володіла нежитловим приміщенням у Подільському районі Києва площею понад 1000 кв.м та вартістю понад 55 млн гривень.

На це приміщення судом накладено арешт та його передано в управління АРМА. Крім того, рішенням РНБО до корпорації “Росатом” запроваджено

санкції, у тому числі, у вигляді блокування активів.

Будівля підлягала подальшій націоналізації відповідно до ЗУ “Про основні засади примусового вилучення в Україні об’єктів права власності російської федерації та її резидентів”.

“З метою унеможливлення націоналізації з використанням підроблених документів спритники намагалась переоформити право власності на приміщення на підконтрольне російській компанії підприємство з ознаками фіктивності. 

“Держреєстратор департаменту з питань реєстрації КМДА через службову недбалість проігнорувала наявну в реєстрі інформацію про обтяження у вигляді арешту на дане приміщення та незаконно провела державну реєстрацію права власності на нового фіктивного власника, чим спричинила шкоду державним інтересам на понад 55 млн гривень”, – розповіли в прокуратурі.

За вчинене жінці загрожує до п’яти років позбавлення волі.