Напередодні росіяни вкотре здійснили цинічний удар по мирному селищу Великий Бурлук Куп’янського району
Одна з керованих авіабомб впала на приватне подвір’я, спричинивши пошкодження надвірних забудов, проте, на щастя, не розірвалася. Про це повідомляє пресцентр ДСНС, передає Хронікерс.
Сапери ДСНС ідентифікували нерозірваний боєприпас як КАБ-250, вилучили його і знищили на спеціально підготовленому майданчику поза межами населеного пункту з дотриманням правил безпеки.
“Страшно навіть уявити масштаби трагедії, якби ця 250-кілограмова купа металу вибухнула”, – зазначили у ДСНС.
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-05-16.20.32-1024x768.jpeg)
- на Кіровоградщині знешкодили залишки двох збитих ворожих ракет (ФОТО, ВІДЕО)