Закарпатські рятувальники вберегли від знищення Реформаторський храм ХІІІ-ХV cтоліття
Про це повідомляє пресцентр ДСНС, передає Хронікерс.
Надзвичайна подія трапилася в Новому Селі Берегівського району. Водій, що проїжджав селом побачив, як із вікон дзвіниці Реформаторського храму йде дим.
Чоловік одразу викликав рятувальників, які ліквідували загрозу й врятували сакральну споруду.
За різними історичними джерелами, будівля храму датована ХІІІ-ХV cт, і є окрасою села. Остання пожежа в ній сталася 1913 року, тоді згоріла покрівля храму.
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-31-18.36.19.jpeg)
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-31-18.36.23.jpeg)
- трагедія на Житомирщині: двійко малих дітей загинули в пожежі