Хронікерс

Гарячі українські новини

Дві партії контрабандних цигарок затримали прикордонники на кордоні з Румунією

Прикордонники виявили приховані сигарети в двох автомобілях

Про це інформує пресслужба ДПСУ, передає Хронікерс.

На кордоні з Румунією прикордонники Чернівецького загону припинили дві спроби незаконного переміщення тютюнових виробів на загальну суму понад 135 тис. грн та вилучили транспортний засіб.

Як зазначено, 26 січня під час огляду транспортного засобу в міжнародному автомобільному пункті пропуску “Порубне”, охоронці кордону спільно зі співробітниками митної служби виявили сховки з тютюновими виробами. Використовуючи конструктивні особливості транспортного засобу, водій – 36-річний мешканець Чернівецької області, сховав у порожнинах сидінь 460 пачок сигарет.

За попередньою оцінкою, вартість тютюнових виробів складає понад 42 тисячі гривень. Також за незаконне переміщення тютюну було вилучено вантажно-пасажирський мікроавтобус марки “Мерседес” вартістю 400 тис. грн.

Вже згодом, у цьому ж пункті пропуску оглядова група виявила у вантажівці марки “МАН” майже 2000 пачок сигарет. Прихований товар у конструктивних нішах салону автівки перевозив 48-річний буковинець. Вартість виявленого склала 94 тис. грн.