Хронікерс

Гарячі українські новини

Значно зросла активність: військові попередили про загрозу ворожих ДРГ на Сумщині (ФОТО)

У прикордонних районах Сумської області тривають бойові дії. Великою загрозою як для військових, так і для цивільних також є російські диверсійні групи

Про це повідомив командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв, передає Хронікерс.

Військові зазначають, що на прикордонних територіях Сумської області продовжуються бої. Їх інтенсивність не така, як на інших ділянках фронту. Але вони становлять загрозу, як і активність диверсійних груп противника.

“Ворог активізувався останнім часом. Почастішали заходи диверсійних груп. Ми намагаємося, вони і не проходять, але спроби є”, – зазначив військовослужбовець ЗСУ.

Оборонці північного кордону протидіють ворожим ДРГ. У Північній оперативній зоні постійно проводяться тренування контрдиверсійних груп, щоб підготувати військових до виявлення та нейтралізації ворога, який намагається перетнути кордон.

Генерал-лейтенант Сергій Наєв показав, як проходять навчання контрдиверсійних сил. Захисники відпрацювали штурми окопів, які за легендою нібито захопили диверсанти.

“Біля кордону зараз дуже небезпечно, цивільним людям треба бути подалі. Якщо кажуть, що треба трішки далі переселятися, краще виїхати”, – сказав один з учасників навчань.