Хронікерс

Гарячі українські новини

Одеса цієї ночі пережила дві хвилі ворожих атак. Є влучання та потерпілі

Вночі ворог двома хвилями атакував південні регіони БпЛА типу “Shahed-131/136”. Основний удар був зосереджений на Одесу, 6 людей отримали поранення

Про наслідки атак на південь України розповіли в Силах оборони Півдня, передає Хронікерс.

Як зазначено, 11 дронів-камікадзе силам протиповітряної оборони вдалось збити: 10 на Одещині, 1 на Миколаївщині. Ворог заходив з акваторії моря на низьких висотах, вдавався до складних маневрувань.

“На жаль, збиті дрони за інерційною траєкторією долітали до житлових кварталів. Один з них, влучивши у частково заселену багатоповерхову новобудову в Хаджибейському районі Одеси, спричинив пожежу. Пошкоджено кілька квартир, одна людина отримала опіки, госпіталізована”, – кажуть в Силах оборони Півдня.

Ще один уражений дрон в падінні пробив дах двоповерхової житлової будівлі в Приморському районі міста. У цьому ж житловому кварталі впав ще один БпЛА, поруч із пошкодженим під час попередньої атаки багатоквартирним будинком.

Вибухова хвиля завдала багато пошкоджень скління навколишніх будинків, вщент вигорів запаркований у дворі автомобіль, ще декілька побито.

Чотири людини отримали поранення, їм надано допомогу на місці, лікуються амбулаторно. Одну з постраждалих рятувальники деблокували з-під завалів.

На жаль, не вдалось уникнути влучань. Ворог поцілив у складське приміщення меблевого комбінату в промисловому районі Одеси. Спалахнула потужна пожежа через велику кількість легкозаймистих речовин.

Чоловіка, що поруч проїжджав на велосипеді, ударною хвилею скинуло на землю, отримав поранення уламками різних предметів, що розліталися від вибуху. Надано медичну допомогу, лікується амбулаторно.