У Хмельницькому правоохоронці знешкодили діяльність групи рекетирів, які поставили на “лічильник” місцевих мешканців
Про це інформує пресслужба поліції області, передає Хронікерс.
Троє мешканців Хмельницького з кримінальним минулим залякували громадян, змушуючи їх сплачувати вигадані ними борги. А для того, щоби зловмисники дали громадянам спокій, останні мали щомісяця надавати їм так звані відступні.
23 січня оперативники та слідчі за силової підтримки бійців роти поліції особливого призначення затримали одного з фігурантів під час отримання чергового “боргу”. Затриманому та його двом спільникам наразі повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 189 (вимагання) Кримінального кодексу України.
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2024/01/1f183dd6e96a1d8ae8cd1c2a381d4092.jpg)
Окрім того, за результатами обшуків за місцем мешкання учасників угруповання правоохоронці вилучили мобільні телефони, чорнові записи, понад 640 000 гривень, пістолет з ознаками переробки, набої, наркотики.
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2024/01/4d0b09606dd655e5909cdab938d5bb07-1024x670.jpg)
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2024/01/95ebfaa4cb76c0c498fa08acc6199d58-1024x618.jpg)
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2024/01/408c8b1b1c90784abf9406dd2f7145ae-1024x768.jpg)
Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.
- у Дніпрі затримали банду, яка вербувала та утримувала десятки людей в трудовому рабстві (ФОТО)