23 січня країна агресор весь день та ніч обстрілювала Марганець, Нікополь, Мирівську та Марганецьку громади
Про наслідки атак розповіли в Нацполіції, передає Хронікерс.
Внаслідок влучань російських снарядів пошкоджено приватні будинки та господарські споруди.
Понівечені санаторій та підприємство, авто, обірвало лінії електропостачання та газогони. В будівлях зруйновано дах та стіни, вибито шибки, уламками посікло фасади.
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2024/01/65b1043c6fa4f056757710-1024x770.jpg)
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2024/01/65b1043cc22e0081879781-1024x768.jpg)
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2024/01/65b104407f859678152675-770x1024.jpg)
Також, окупант спрямував свій дрон на пожежну станцію райцентру. В результаті чого вилетіли вікна та понівечило службовий транспорт, у тому числі і оперативно-рятувальну машину.
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2024/01/65b1043b7e4c5126169956.jpg)
Наразі в Марганці та Марганецькій громаді зафіксовано наслідки нічної атаки російської армії. Поліцейські встановили, що пошкоджено дошкільний навчальний заклад, медичну установу, багатоповерхівку, господарську споруду та більше десятка приватних домоволодінь. Є понівечені лінії електропередач та газові труби. Тривають слідчі дії.
- Окупанти обстріляли одну з лікарень Херсона