Хронікерс

Гарячі українські новини

У Києві, Харкові та Одесі викрили мережу підпільних покер-клубів (ФОТО)

Правоохоронці викрили мережу підпільних гральних закладів, яка діяла під виглядом діяльності “Клубу спортивного покеру”

Про це повідомляє Офіс генерального прокурора, передає Хронікерс.

Група ділків проводила азартні ігри – кеш-гру в покер за кошти учасників гри. У ході гри адміністрація закладу відраховувала з гравців від кожного “банку” комісію на користь грального закладу з метою отримання прибутку від проведення азартної гри.

Ця незаконна діяльність прикривалася документами дозвільного характеру, виданими громадською організацією, яка має відношення до спортивного покеру.

Правоохоронці провели обшуки за адресами розміщення гральних закладів у Києві, Харкові та Одесі. Вилучена різна валюта готівкою в еквіваленті понад 1,3 млн грн, чорнова бухгалтерія, підрахунки доходу від гри в покер.

Крім того, вилучена комп’ютерна техніка, мобільні телефони фігурантів та 38 столів для гри в покер, гральні карти та фішки. На готівку та вилучене майно орієнтовною вартістю понад 5,3 млн грн накладений арешт.

У липні минулого року вже проводилися обшуки у згаданій мережі покер-клубів. Тоді правоохоронці вилучили близько 4 млн грн готівкою в еквіваленті, чорнову бухгалтерію, комп’ютерну техніку, банківські картки, мобільні телефони фігурантів, 40 столів для гри в покер тощо. Однак після обшуків фігуранти кримінального провадження закупили нове обладнання та продовжили надавати послуги з нелегальних азартних ігор.

Чотирьом зловмисникам повідомили про підозру за ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 203-2, ч. 3 ст. 209 КК України. Наразі вирішується питання щодо обрання їм запобіжних заходів.