Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

На Вінниччині затримали членів ОЗГ, що виготовили та продали 3,8 тис. підробних документів

У Вінницькій області повідомлено про підозру двом організаторам та п’ятьом членам злочинної організації, які із залученням неповнолітнього підроблювали офіційні документи

Про це інформує пресслужба ОГПУ, передає Хронікерс.

Їм інкриміновано виготовлення голографічних захисних елементів, легалізація майна, одержаного злочинним шляхом, створення та участь у злочинній організації, втягнення неповнолітніх у протиправну діяльність, підроблення офіційних документів та збут таких документів.

За даними слідства, двоє громадян влітку 2023 року утворили та очолили злочинну організацію. Її члени виготовили понад 3800 підроблених офіційних документів, що містять незаконно одержані голографічні захисні елементи. Серед них – посвідчення водія, посвідки на постійне місце проживання, свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів тощо.

Вони займалися незаконною діяльністю на території Вінницької, Львівської, Одеської, Харківської та Донецької областей, а готові підроблені документи розсилали замовникам поштою по всій території України.

Заявки на виготовлення документів підозрювані приймали через месенджери. Ціна одного коливалася від 6 до 12 тис. грн. У ході розслідування доведено отримання майже 6,5 млн грн від продажу підроблених документів. Надалі члени злочинної організації кошти легалізували, у тому числі через криптогаманці.

Наразі до підозрюваних застосовано запобіжні заходи у виді тримання під вартою з правом внесення застави та цілодобового домашнього арешту.