Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

На кордоні затримали двох ухилянтів, що мали при собі цілий стос фальшивих документів та посвідчень

У пункті пропуску “Ягодин-залізнична станція” прикордонники Волинського загону впродовж доби викрили дві спроби незаконного перетинання кордону

Про це інформує пресслужба ДПСУ, передає Хронікерс.

Потрапити за кордон по підроблених документах намагалися двоє чоловіків віком 21 та 23 років.

На прикордонний контроль подорожні надали інспекторам посвідчення про відстрочку від призову, тимчасові посвідчення військовозобов’язаного, посвідчення спеціаліста з забезпечення діяльності однієї із сільських рад Київщини та накази про службові відрядження.

Під час поглибленого вивчення наданих документів прикордонники виявили в них низку ознак, що свідчили про їх фальшування. Крім того, правоохоронці з’ясували, що ці громадяни не є працівниками зазначеної в документах установи.

Про обидва факти виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 358 КК України “Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів” прикордонники повідомили співробітників Нацполіції.