У тимчасово окупованому Енергодарі Запорізької області загарбники “піддають націоналізації” квартири, власники яких виїхали з міста. У помешкання заселяють колаборантів, військових та їхні родини
Про це повідомляє Центр національного спротиву, передає Хронікерс.
Зазначається, що в Енергодарі відбувається розселення військових ЗС РФ у квартирах місцевих мешканців.
Більшість місцевого населення не підтримало окупацію й виїхало з міста, тому наразі в Енергодарі більшість квартир порожні й “підлягають націоналізації”. Такі квартири росіяни облікують й передають у користування колаборантам, військовим та їх родинам.
“Наразі у місті триває розселення нової партії окупантів, які займають квартири українців, адже у рф не існує такого поняття як “приватна власність” й культури поваги до неї”, – наголосили у ЦНС.
- у Токмаку росіяни заселяють своїх військових у захопленні квартири з опаленням, – ЦНС