Хронікерс

Гарячі українські новини

На Чернігівщині виявили підпільне виробництво тютюнової продукції

На Чернігівщині поліцейські припинили діяльність підпільного цеху з масштабного виготовлення тютюнової продукції

Про це інформує пресслужба НПУ, передає Хронікерс.

Організували виробництво тютюнової продукції троє жителів Прилуцького району. У господарському приміщенні фігуранти налагодили процеси зберігання, подрібнення та виготовлення цигарок без марок акцизного податку. Виготовлена продукція реалізовувалась на всій території України, а кошти від протиправної діяльності вкладались у розвиток нелегального бізнесу та розподілялись між учасниками.

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Чернігівській області та слідчі Прилуцького відділу поліції провели ряд слідчо-оперативних заходів та припинили діяльність підпільного виробництва.

Також 13 листопада поліцейські провели обшуки за місцями проживання та виготовлення контрафактної продукції. У фігурантів вилучили 1 307 мішків тютюну – 5 тонн, обладнання для виготовлення цигарок, 6 дробарок тощо. Вартість вилученої тютюнової сировини становить майже 4 млн грн.

Вирішується питання про повідомлення фігурантам підозри за ч. 3 ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.