Хронікерс

Гарячі українські новини

Водія, що віз на змагання дітей з Вінниці, посеред ночі мобілізували в Ужгороді

В одному з мотелів Ужгорода військкоми посеред ночі мобілізували водія автобуса, який віз дітей на всеукраїнські змагання та був їхнім єдиним водієм

В Ужгороді співробітники ТЦК силою забрали водія автобуса, який привіз дитячу збірну з Вінниці на спортивні змагання з тхеквондо. Про це повідомив журналіст Віталій Павловський у себе в Фейсбуці, передає Хронікерс.

Він зазначив, що водій заночував у хостелі “Монада”, куди приблизно о 1:30 ночі увірвалися співробітники ТЦК із поліцейськими та силоміць забрали його разом з іншими чоловіками до військкомату.

“Чоловік спробував пояснити, що є єдиним водієм для дитячої групи спортсменів, проте співробітники ТЦК не взяли його слова до відома”, – розповів Віталій Павловський.

Він додав, що у військкоматі в чоловіка відібрали телефон і не дали зв’язатися з рідними та тренерами. Після військово-лікарської комісії його одразу направили до навчального центру в Чернігові.

“Голова Вінницької ОВА Сергій Борзов взяв під контроль ситуацію, обіцяє всі питання безпеки та транспортування спортсменів тримати особисто. Перевізник готує іншого водія для спроби повернути дітей тим же автобусом, що запаркований біля готелю.. А ключі від нього у військкоматі”, – написав журналіст.