Хронікерс

Гарячі українські новини

У Криму зростає дефіцит ліків, цивільні лікарні переповнені, – ЦНС

У тимчасово окупованому Криму зростає дефіцит ліків, тому окупаційні адміністрації за вказівкою Кремля обмежують доступ цивільного населення до медикаментів

Про це повідомляє Центр національного спротиву, передає Хронікерс.

“В тимчасово окупованому Криму зростає дефіцит ліків. Окупаційні адміністрації за вказівкою з кремля обмежують доступ для цивільного населення до медикаментів. Усі запаси медичних препаратів, які можуть бути використані при наданні первинної медичної допомоги, резервуються для окупаційних військ.

Також через постійний наплив поранених окупантів у цивільних лікарнях немає ліжко-місць. Російські війська не розгортають додаткових шпиталів, а використовують наявну цивільну інфраструктуру”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, раніше окупанти вже зайняли всі ліжко-місця у цивільних медзакладів на ТОТ Херсонщини. А зараз з огляду на значну активність Сил оборони на Запорізькому і Таврійському напрямках їм доводиться все більше транспортувати поранених углиб території тимчасово окупованого Криму.

“Також окупанти примушують цивільне населення здійснювати донацію крові для окупаційного війська. Усе це посилює громадянський спротив на Кримському півострові, про що, зокрема, свідчить серія успішних ударів Сил оборони України по військових об’єктах”, – додали в Центрі нацспротиву.