Хронікерс

Гарячі українські новини

Вночі у Криму уражено два російських десантних кораблі, – ГУР (ВІДЕО)

У результаті нічної операції на території тимчасово окупованого Криму воїнами уражено малі десантні кораблі чорноморського флоту РФ

Як повідомляють в Головному управлінні розвідки Міноборони України, йдеться про катери проєкту 11770 (класу “серна”), передає Хронікерс.

У ГУР додають, що на суднах перебував екіпаж та завантажена броньована техніка, зокрема БТР-82.

“Малі десантні катери класу “серна” росія активно використовувала під час окупації острова Зміїний для перекидання військової техніки та десанту. Крім того, росіяни розміщували на борту катерів зенітно-ракетні комплекси “тор-м2″ для мобільного прикриття свого угруповання на острові та у нашому Чорному морі”, – розповіли розвідники.

Малий десантний корабель класу “серна” має високу швидкість, може вміщати до 45 тонн вантажу та 92 особи озброєного десанту. Окупанти використовують ці катери для висадки передових груп морської піхоти або евакуації.

“А в умовах фактичної відсутності у росіян корабельних засобів ППО після низки атак Сил безпеки та оборони України такі катери із ЗРК на борту слугували для загарбників прикриттям кораблів ЧФ РФ на рейдах”, – додають в ГУР.