Хронікерс

Гарячі українські новини

У Кривому Розу викрили автоперевізника, який працював на окупаційний “мінтранспорт рф” на Херсонщині

Служба безпеки викрила ще одного колаборанта, який пішов на добровільну співпрацю з рф на період окупації правобережної частини Херсонщини

Фігурантом виявився очільник місцевого автопідприємства, яке займалося пасажирськими перевезеннями на території регіону. Після захоплення обласного центру він підтримав загарбників і запропонував їм “інтегрувати” свій бізнес на користь росії. Про це повідомляє пресцентр СБУ, передає Хронікерс.

Для цього він “зареєстрував” власну компанію в місцевій окупаційній адміністрації та отримав від її представників “дозвіл” на здійснення міжміських перевезень.

За це зловмисник регулярно відрахував до бюджету рф податки і збори. Він мав намір розширити свій “бізнес” й на інші тимчасово захоплені регіони на сході та півдні України, зокрема на території Криму.

Після визволення Херсона фігурант як переселенець втік до Кривого Рогу, де сподівався не тільки “відсидітись”, щоб уникнути правосуддя, але й планував відкрити там нове підприємство з автоперевезень.

Однак, співробітники СБУ зірвали його “плани” – встановили місцезнаходження ворожого поплічника і затримали за місцем тимчасового проживання.

Наразі йому повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 111-2 КК України (пособництво державі-агресору). Він перебуває під вартою. Зловмиснику загрожує до 12 років тюрми з конфіскацією майна.