Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Трагічна загибель бійців 128-ї ОГШБр на Запоріжжі: Справу розслідуватиме ДБР

ДБР розслідує обставини загибелі військових та мирних жителів внаслідок ракетного удару по населеному пункту у Запорізькій області

Про це йдеться у повідомленні пресслужби ДБР, передає Хронікерс.

“Працівники ДБР зареєстрували кримінальне провадження за фактом загибелі військових та мирних жителів під час обстрілу населеного пункту в Запорізькій області”, – зазначили у відомстві.

Правоохоронці зазначають що розслідування обставин справи та притягнення до відповідальності причетних наразі є одним з пріоритетних завдань ДБР.

Нагадаємо, 3 листопада під час ракетного удару на Запоріжжі загинули та були поранені військовослужбовці 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади та мирні мешканці. Вибуховою хвилею та уламками пошкоджено близько 30 будинків та господарчих споруд.

Наразі проводять слідчі дії, встановлюючи деталі обставин, які призвели до трагедії. Ініційовано службове розслідування дій військових посадових осіб, які організували захід до дня “Ракетних військ і артилерії” поблизу лінії фронту.

“Кримінальне провадження розпочато за недбале ставлення військової службової особи до служби”, – додають в ДБР.