Хронікерс

Гарячі українські новини

Побиття військового в райуправлінні поліції у Києві: За справу взялася прокуратура

Прокуратура розпочала кримінальне провадження у зв’язку з оприлюдненням відео інциденту з військовослужбовцем в районному управлінні поліції в Києві

Про це інформує пресслужба ОГПУ, передає Хронікерс.

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом можливих неправомірних дій стосовно військовослужбовця з боку працівників поліції. Відомості внесено до ЄРДР за ч. 2 ст. 365 КК України – перевищення влади або службових повноважень.

“У мережі інтернет розповсюджено інформацію про затримання військовослужбовця працівниками Шевченківського управління поліції ГУ НП в місті та вчинення ними протиправних дій, пов’язаних зі спричиненням військовослужбовцю тілесних ушкоджень. Також було оприлюднено відео з приміщення територіального відділу поліції, на якому видно момент падіння військовослужбовця на підлогу”, – кажуть в прокуратурі.

Наразі у межах слідства проводяться заходи щодо встановлення обставин інциденту, його учасників та можливих свідків. Також будуть опрацьовані записи з камер відеоспостереження у Шевченківському управлінні поліції, – додають прокурори.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі ТУ ДБР, розташованого в м. Києві.