Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Ще три штати США визнали Голодомор геноцидом українського народу

Американські штати Вашингтон, Меріленд та Арізона визнали Голодомор в Україні 1932-1933 років геноцидом українського народу. Загалом вже 31 штат висловив солідарність з Україною

Про це повідомила пані посол України у США Оксана Маркарова, передає Хронікерс.

“Ще три штати – Вашингтон, Мериленд і Аризона долучились до визнання Голодомору 1932-33 років геноцидом українського народу та проголосили листопад місяцем пам‘яті про український Голодомор-геноцид”, – розповіла вона.

За даними посла, вже 31 американський штат видав відповідні прокламації про визнання Голодомору геноцидом.

“Дякую губернатору штату Вашингтон Джею Інслі, губернатору штату Мериленду Весу Муру, губернатору Арізони Кеті Хобс за солідарність з Україною”, – зазначила Маркарова.

Вона додала, що посольство України в США активно працює над розширенням географії визнання Голодомору геноцидом українського народу.

“Запрошуємо українську громаду по всіх штатах долучатися до кампанії вшанування пам‘яті про жертв Голодомору шляхом організації просвітницьких заходів про жахливий злочин радянського режиму проти українців, скоєний 90 років тому”, – додала посол.