Хронікерс

Гарячі українські новини

Латвія з лютого конфіскуватиме авто з російською реєстрацією

У Латвії з лютого буде заборонено перебування авто з російською реєстрацією, виняток – можна перетнути територію країни транзитом

Про це повідомляє Хронікерс із посиланням на Delfi.

“Власник транспортного засобу, зареєстрованого в росії, повинен буде зареєструвати транспортний засіб у Латвії або вивезти його з території Латвії не пізніше 14 лютого 2024 року. Після цієї дати використання зареєстрованих у росії транспортних засобів у дорожньому русі Латвії буде дозволено лише, якщо людина перетинає територію Латвії транзитом. Транспортний засіб, зареєстрований у росії, зможе перетнути територію Латвії транзитом лише один раз”, – йдеться у повідомленні.

Перед в’їздом до Латвії особа, буде зобов’язана подати інформацію про транспортний засіб, водія транспортного засобу, а також про період часу, протягом якого автомобіль братиме участь у дорожньому русі в країні. Період не має перевищувати 24 години.

У випадку, якщо транспортний засіб не зареєстрований у Латвії або не виїжджає за межі Латвії та виявлено його несанкціоноване використання у дорожньому русі, транспортний засіб буде конфісковано. Планується, що конфісковані автомобілі будуть передані Україні.