Хронікерс

Гарячі українські новини

Затримано адвоката, який співпрацював з колаборантом Сальдо та допомагав відбирати підприємства в Херсоні

Правоохоронці затримали адвоката, який “переписував” майно морського порту Херсона на баланс “адміністрації Сальдо”

Про це інформує пресцентр СБУ, передає Хронікерс.

Затриманим є місцевий адвокат, який після захоплення міста підтримав російських загарбників, а згодом влаштувався до місцевої окупаційної адміністрації, створеної ними.

“Там він став очільником створеного агресором “бюро технічної інвентаризації” (БТІ). За наявними даними, колаборанта призначили на цю “посаду” за особистої протекції гауляйтера Сальдо”, – кажуть у відомстві.

Там чоловік займався “перереєстрацією” майна захопленого на той час Херсонського морського порту на баланс окупаційного “Мінтранспорту РФ”. Також брав безпосередню участь у незаконній “інвентаризації” місцевого комунального підприємства “Міське дорожнє управління” та передачі окупантам його основних фондів.

Крім того, зрадник закликав місцевих жителів вступати до лав загарбницьких органів РФ, за що обіцяв російську зарплату та лояльне ставлення з боку окупантів.

Після звільнення Херсона намагався переховуватися від правосуддя.

Чоловікові оголосили підозру за ч. 1 ст. 111-2 Кримінального кодексу України (пособництво державі-агресору). Йому загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.