Хронікерс

Гарячі українські новини

Обшуки в мерії Ужгорода: депутати під виглядом “відряджень” їздили на відпочинок за кордон (ФОТО, ВІДЕО)

СБУ підтвердила обшуки в Ужгородській міськраді щодо можливого відпочинку депутатів за кордоном під виглядом “відряджень”

Про це передає Хронікерс із посиланням на пресцентр СБУ.

Спецслужба встановила, що для виїзду за межі України чиновники вносили недостовірні відомості до документів про службові відрядження. А для оформлення таких поїздок вони використовували фіктивні запрошення від афілійованих іноземних організацій.

“Для маскування злочинної діяльності фігуранти не реєстрували таку “кореспонденцію”, а підписані листи на закордонні “відрядження” не вносили до системи електронного документообігу міськради. За наявними даними, під час таких “відряджень” посадовці насправді виїжджали на зарубіжний відпочинок під час війни”, – йдеться у повідомленні.

Зараз тривають слідчі дії у межах кримінального провадження за статтею про незаконне переправлення осіб через державний кордон України (ч.3 ст.332 КК України). Санкція статті передбачає покарання до 9 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.