Хронікерс

Гарячі українські новини

Ємен офіційно оголосив війну Ізраїлю

У вівторок, 31 жовтня, військові Ємену атакували Ізраїль ракетами та безпілотниками

Таким чином Ємен офіційно оголосив війну Ізраїлю. Про це заявив офіційний представник Збройних Сил країни генерал Яхья Сарі Ану, передає Хронікерс.

“Наші збройні сили завдали потужного залпу балістичних і крилатих ракет, а також великої кількості безпілотників з різних цілей в Ізраїлі. Ми продовжимо проводити більш якісні атаки з використанням ракет та безпілотників доти, доки ізраїльська агресія не припиниться”, – сказав він.

Сарі зазначив, що його держава підтримує палестинців, а ситуацію в Газі назвав “ізраїльсько-американською агресією”.

Армія оборони Ізраїлю підтвердила атаку повстанців-хуситів та повідомила про відбиття ворожих цілей, йдеться у виданні Аxios. Із посиланням на військових поінфомрували, що ЦАХАЛ перехопили балістичну ракету дальнього радіусу дії класу “земля-земля” і дві крилаті ракети, які були випущені повстанцями-хуситами в Ємені.

Журналісти нагадали, що це був третій напад хуситів з початку війни між Ізраїлем і ХАМАС. Зростає занепокоєння, що війна може поширитися на нові фронти. 

Зазначається, що вперше в історії Ізраїль застосував систему Arrow для перехоплення балістичних ракет від початку війни. 

“Системи виявлення ВПС Ізраїлю стежили за курсом ракети, і її було перехоплено в найкращий оперативний час і в місці. Усі загрози були перехоплені за межами ізраїльської території і жодного входу на територію Ізраїлю виявлено не було”, – прокоментували в армії оборони Ізраїлю. 

ЦАХАЛ додав, що ракети були випущені з південної частини Червоного моря.