Новим очільником Закарпатської обласної ради обрали члена фракції “Слуга народу” Романа Сарая
Про це повідомляє Закарпатська облрада, передає Хронікерс.
“Новим головою Закарпатської облради обрано Романа Сарая. Його кандидатуру у ході таємного голосування підтримали 55 депутатів”, – йдеться у повідомленні.
У 2020 році Роман Сарай був обраний депутатом обласної ради від партії “Слуга народу”. Згідно з даними сайту “YouControl”, він є засновником семи компаній, переважна більшість яких зареєстрована в Ужгороді.
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2023/09/384312063_366070779083186_6172565780867934160_n-1024x683.jpg)
- 27 вересня склав повноваження голови Закарпатської облради Володимир Чубірко. Він був обраний на цю посаду 25 листопада 2021 року