Хронікерс

Гарячі українські новини

Втік зі служби та “дражнив” правоохоронців: у Харкові затримали дезертира (ВІДЕО)

ДБР затримало військового, який втік із військової частини та публікував відео з провокативними заявами про правоохоронців

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань, передає Хронікерс.

“Правоохоронці встановили місцеперебування та затримали військовослужбовця, який кинув своїх побратимів та втік з розташування військової частини. У військо він потрапив по мобілізації, втім відслуживши невеликий проміжок часу у Полтаві вирішив, що цього достатньо та просто самовільно залишив розташування частини”, – йдеться у повідомленні.

Чоловік переховувався у Харкові та намагався всіляко дискредитувати правоохоронців, які його розшукували. Для цього у соцмережах чоловік публікував відео з провокативними заявами. Зокрема, на своєму каналі в одній з популярних соцмереж він пропонував Бюро його зловити та навіть розповідав, що він переховується у Харкові.

Працівники ДБР за короткий проміжок часу затримали військовослужбовця та повідомили йому про підозру у самовільному залишенні військової частини в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 407 КК України). Йому загрожує до 10 років позбавленням волі.