Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

У Львові водій під кайфом здав на аналіз фруктовий сік замість сечі

У Львові патрульні полісмени за порушення ПДР зупинили 20-річного водія BMW 318i, у якого виявили ознаки наркотичного сп’яніння

Про це інформує Патрульна поліція Львова, передає Хронікерс.

За інформацією патрульних, чоловік погодився пройти перевірку на стан сп’яніння.

“Біля медзакладу водій попросив взяти з собою сік, який допоможе, з його слів, здати йому аналіз. Чоловік зробив вигляд, що п’є сік і пішов у вбиральню. У патрульних виникла підозра, що керманич схитрував. Про це поліцейські попередили лікаря. У ємності була помаранчева рідина консистенція і колір якої не відповідали людській. Лікар налив в інший стакан сік і зауважив, що це ідентична речовина”, — зазначили у поліції.

Водієві знову запропонували здати біологічну речовину, проте він відмовився. На порушника винесли постанову за керування транспортним засобом без необхідних документів та склали протокол за керування транспортним засобом в стані сп’яніння.

Примітно, що у цього керманича кілька місяців тому вже виявили наркотичну речовину в біологічних речовинах. Рішення суду у цій справі ще немає.