Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Поки без ракет Taurus: Німеччина передасть Україні новий пакет військової допомоги на 400 млн євро

До нового пакету увійдуть боєприпаси та техніка для розмінування, однак рішення щодо далекобійних крилатих ракет Taurus ще не ухвалене

Уряд Німеччини підготував новий пакет військової допомоги Україні на загальну суму 400 мільйонів євро. Про це заявив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус в інтерв’ю виданню Bild, передає Хронікерс.

“Ми поставляємо додаткові боєприпаси: вибухові, мінометні, протимінометні. Тому що боєприпаси – це те, що найгостріше необхідно Україні в її оборонній боротьбі з жорстокою агресивною війною”, – заявив він.

Також, додав Пісторіус, Україна отримає броньовані автомобілі, системи розмінування й зимовий одяг і генератори. Загалом пакет буде коштувати 400 мільйонів євро.

На питання щодо ракет Taurus міністр відповів наступне: “Це обов’язок усього федерального уряду: дуже ретельно зважувати, яку зброю ми надаємо. Необхідно прояснити різноманітні політичні, правові, військові та технічні аспекти. Це нелегко. Уряд ще не вирішив, чи надішле крилаті ракети Taurus”.